Honda tuinfrezen en transporters

 

Honda 2 wielige trekkers en grondfrezen:


 

Tuinftrekkers van Honda voor de het frezen, ploegen en cultiveren voor de Tuinspecialist en de Professional.

De FG 110 en de FG 201 zijn de kleinste tuinfrezen in het assortiment van Honda en zijn een zeer geschikt voor het onderhoud van uw tuin of moestuin. Deze tuinfrezen zijn oorspronkelijk gemaakt voor het frezen van de oppervlakte van tuinperken, het verwijderen van onkruid en het rullen van de grond.

Voor het dieper omwerken van de grond van perken of uw moestuin zijn de FG 205 en de F220 zeer geschikt. De FF 300 en FF 500 hebben de freesrotors voor de wielen van de frees zodat u op een zeer veilige manier tot het einde van het terrein kunt frezen. De freesdiepte is eenvoudig in te stellen door middel van het voorwiel.

Voor het zwaardere werk zoals het rooien van aardappelen of het ploegen van uw grond heeft Honda de tweewielige trekkers in haar assortiment de F560 en de F720.

 

 
 
 
Micro Mini Compact

 

 
 
 
 
Tweewielige Trekker Roterend  

 

 

 

 

     
Download hier uw folders